Mimoriadny úspech považskobystrických priemyslovákov v krajskom kole SOČ Množstvo ocenení si odniesli študenti považskobystrickej priemyslovky na krajskej prehliadke stredoškolskej odbornej činnosti v Starej Turej.
Mar 27

EURES

EURES V spolupráci s Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny sa uskutočnili prednášky pre žiakov 4. ročníka. V rámci prezentácie sa dozvedeli informácie o činnosti siete EURES.
Opäť zapojení Vo štvrtok 21.3.2024 sa na celom Slovensku uskutočnila zbierka Hodina deťom, ktorá sa zameriava na pomoc deťom, ktoré vyrastajú len s jedným rodičom.
Rozhlasová relácia V tomto týždni sme si pripomenuli, že práve marec je venovaný knihám. V dňoch 18.3-20.3. sme mali možnosť rozlúštiť šifru a zapojiť sa do súťaže. Okrem súťaže sme dostali tri tipy na zaujímavé knihy, ktoré sa oplatí prečítať. Vo štvrtok 21.3. sme obnovili rozhlasové vysielanie.
Florbal dievčatá Družstvo dievčat obsadilo po bojovnom výkone na okresnom kole vo florbale tretie miesto. Dievčatá prehrali s gymnáziom a obchodnou akadémiou a zvíťazili nad zdravotníckou školou.
Florbalisti prví Družstvo florbalistov obhájilo prvé miesto z minulého roka na majstrovstvách okresu SŠ.
Okresné kolo v basketbale Pekný úspech dosiahli naši basketbalisti na okresnom kole. V konkurencii piatich družstiev obsadili druhé miesto za obchodnou akadémiou.
Školské kolo v silovom päťboji V piatok 15.3.2024 súťažili v malej telocvični najväčší siláci priemyslovky. Desať chlapcov a štyri dievčatá absolvovali zhyby na hrazde, kľuky na bradlách, tlak v ľahu na lavičke, bicepsové zhyby a drepy.
Pluk opäť v našej škole Aj tento školský rok navštívili našu školu príslušníci 4. pluku logistiky z Regrutačnej skupiny v Trenčíne. Žiakom 3. a 4. ročníka priblížili postup, ako sa stať profesionálnym vojakom.
EXPERT geniality show 2023 Už tradične sa študenti našej priemyslovky zapojili do niekoľkých celoslovenských súťaží. Jednou z nich je aj Expert geniality show. Do jej 17. ročníka sa zapojilo tento rok 14 študentov našej školy.