Slávnostné ukončenie školského roka So školským rokom 2021/22 sme sa dňa 30. 6. 2022 slávnostne rozlúčili vo veľkej telocvični. Programom nás sprevádzal Alex Krasňanský z III. C. Vypočuli sme si báseň v podaní Michala z I. E, príhovor v podaní Petra z I. B a o kultúru sa postarali Peťo z III. B, Janko z III. C a Simonka z I. E.
Erasmus + Neapol V dňoch 5.-11. júna sa študenti Strednej priemyselnej školy v Považskej Bystrici zúčastnili pracovného stretnutia v talianskom meste Neapol v rámci medzinárodného projektu Erasmus +.
Objav dopravu - vyhodnotenie súťaže Zatiaľ, čo sa väčšina študentov už pohráva s myšlienkami na prázdniny, niektorí študenti odboru prevádzka a ekonomika dopravy si spestrili záver školského roka účasťou na vyhodnotení súťaže s názvom Objav PEDAS – Študuj dopravu – Zelená doprava.
Kurz ochrany života a zdravia Po dvoch covidových rokoch sa v prvých dvoch júnových týždňoch uskutočnil kurz Ochrany života a zdravia. Kurz je určený pre žiakov tretieho ročníka a pozostával z troch častí, teoretickej, praktickej, turistiky a splavu.
Kariérové poradenstvo Našich študentov 3. ročníka čaká v budúcom školskom roku výber vysokej školy. V spolupráci s CPPPaP Považská Bystrica sa dňa 15. 06. 2022 zúčastnili študenti 3. A triedy prednášky spojenej s testovaním pod názvo Kariérové poradenstvo.
Workshop s firmou Medeko V rámci spolupráce s nadáciou MEDEKO, ktorá podporuje v rozvoji aktívnych mladých ľudí, sa naši traja študenti tretieho ročníka zúčastnili vo firme týždenného „Shadowing" programu.
Letná akadémia Discover je týždenný vzdelávací program pre aktívnych stredoškolákov a stredoškoláčky (minimálny vek 15 rokov, tohtoroční maturanti a maturantky sú stále vítaní) zo Slovenska, Česka, ale i celého sveta.
Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení Po úspešnom absolvovaní maturitných skúšok si v piatok 3. 6. 2022 študenti 4. A odboru strojárstvo a prevádzka a ekonomika dopravy slávnostne prebrali maturitné vysvedčenia.
Ústne maturitné skúšky Každý koniec je vždy začiatkom niečoho nového. Svoje stredoškolské štúdium dnes ústnou maturitnou skúškou definitívne ukončili študenti štvrtého ročníka.

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Jún 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30