Aktuality

Peter Štefánik, študent odboru elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách, rádioamatér Peter Štefánik, študent odboru elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách, poskytol rozhovor popularizátorovi fyziky Vědeckému Ferinovi, v ktorom dostal príležitosť ukázať a vysvetliť svetu svoje záujmy a aktivity.
Bližšie informácie nájdete v priloženom dokumente.
Obvodné kolo olympiády v anglickom jazyku Ján Leško, žiak IV.C triedy, dosiahol pekný úspech na obvodnom kole olympiády z anglického jazyka, ktoré sa uskutočnilo dňa 19. 1. 2023 na Gymnáziu Považská Bystrica. Získal prvé miesto a postupuje do vyššieho kola súťaže.
Európska cena Karola Veľkého pre mládež 2023 Európska cena Karola Veľkého pre mládež sa udeľuje mládežníckym projektom, ktoré pomáhajú šíriť porozumenie v Európe a na celom svete. Cena slúži na vyzdvihnutie každodennej práce mladých ľudí v celej Európe, ktorí sa snažia o posilnenie európskej demokracie.
Oslovujeme študentov s ponukou práce.
Revitalizácia školských dielní V decembri 2022 sme začali s prácami na revitalizácii priestoru školských dielní. Dnes sa vykonala betonáž pod priemyselnú podlahu. V novom školskom roku bude pre praktickú výuku študentov k dispozícii moderné pracovisko.
Novoročné prianie Vedenie Strednej priemyselnej školy Považská Bystrica želá všetkým zamestnancom, študentom, rodičom a priateľom školy všetko dobré do nového roku, pevné zdravie, veľa šťastia a spokojnosti.
Vianočná besiedka Chvíle pred najkrajšími sviatkami roka sme si spríjemnili aj v našej škole. Po dvoch rokoch prestávky si pre nás druháci spolu so svojimi triednymi učiteľkami pripravili tradičnú vianočnú besiedku. V krásne vyzdobenej veľkej telocvični sa nám so svojím talentom predstavili viacerí druháci.
Vyhodnotenie olympiády zo slovenského jazyka a literatúry Dňa 9. decembra 2022 sa v našej škole uskutočnila olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry. Dnes si zúčastnení prevzali ocenenia.
Erasmus+ - Rumunsko, Focsani Ďaľšou v poradí bola návšteva rumunského mesta Focsani, kde bola hosťujúcou školou stredná škola Colegiul Tehnic Edmond Nicolau. Náš šesťdňový pobyt sme realizovali v dňoch 27. novembra až 2. decembra.
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Január 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31