Exkurzia

Na spestrenie výuky predmetu tovaroznalectvo boli študenti I. E triedy 23. septembra 2016 poobdivovať šikovnosť našich remeselníkov na Považskobystrickom jarmoku. Vystavovatelia vedia vytvoriť nádherné výšivky, odevy, výrobky z medu, perníčky a iné nádherné výrobky. Jarmočníci boli veľmi zhovorčiví a veľa sme sa dozvedeli o výrobe fujár a ich cenách, o olejomaľbe, drobných výrobkoch z dreva či o hrejivých vankúšikoch na rôzne neduhy.

INDUSTRY DAY 2022 Vo štvrtok 22. septembra 2022 sa študenti IV. A triedy a vybraní študenti z tried IV. B a IV. C zúčastnili podujatia v Dubnici nad Váhom s názvom INDUSTRY DAY 2022.
Župná kalokagatia TSK v spolupráci s CVČ v Trenčíne usporiadal 14.ročník župnej kalokagatie pre žiakov SŠ v lesoparku Brezina. Súťažili 5-členné zmiešané družstvá na 3 km trati.
Návšteva Slovenského národného divadla Dňa 17. 5.2022 navštívili študenti našej školy Slovenské národné divadlo v Bratislave. Hoci nás Bratislava privítala upršaným počasím, nepokazilo to náš dojem z kultúrneho zážitku v divadle.
Enviromentálne aktivity v SPŠ 9. máj bol dňom, keď žiaci 3.C triedy vysadili striebornú jedľu a tuje. Touto akciou sme pokračovali v enviromentálnych aktivitách, ktorými sa naši študenti podieľajú na skrášľovaní nielen okolia školy, ale aj nášho mesta.
Priemyslováci pokračujú v prehliadkach strojárskych firiem V pondelok 9. mája 2022 sa študenti prvého a druhého ročníka Strednej priemyselnej školy v Považskej Bystrici v odbore strojárstvo oboznamovali s výrobou valivých ložísk v spoločnosti Thyssenkrupp rothe erge.
Turnaj medzi triedami vo futbale V stredu 4. 5. 2022 sa uskutočnil medzitriedny turnaj vo futbale. Zúčastnilo sa na ňom 11 tried, ktoré bojovali o postup do semifinále v skupinách.
Humanitárna zbierka pre Ukrajinu Súčasná situácia nenecháva chladným nikoho z nás. Naša krajina sa stala útočiskom pre tísicky matiek so svojimi deťmi, ktoré hľadajú pomoc a ľudskosť. Preto na Strednej priemyselnej škole organizujeme humanitárnu zbierku, ktorej dary budú použité na pomoc obetiam ozbrojeného konfliktu.
V mene vedenia Ústavu manažmentu Slovenskej technickej univerzity v Bratislave by sme radi pozvali Vašich študentov na Deň otvorených dverí študijných programov Priestorové plánovanie a Investičné plánovanie v priemyselnom podniku.
Súťaž pre študentov stredných škôl Najlepšia esej o klimatickej spravodlivosti V rámci Európskeho týždňa akcie vyhlasuje o.z. Pole celoslovenskú súťaž pre študentov stredných škôl Najlepšia esej o klimatickej spravodlivosti.
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac Marec 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31