Zatiaľ čo väčšina študentov v posledných dňoch školského roka už myslela na prázdniny a užívala si výlety, dvaja študenti odboru prevádzka a ekonomika dopravy Rebeka Zálešáková a Matej Chochel na pôde Žilinskej univerzity v Žiline prezentovali svoj projekt.
Slávnostné ukončenie školského roka 2023/24 Skončil sa ďalší školský rok. Pred prevzatím vysvedčení sme sa všetci stretli vo veľkej telocvični, aby sme si pozreli krátky kultúrny program, ktorým nás sprevádzal Peťo Tomana z III.B.
MLADÝ TALENT POVAŽSKEJ BYSTRICE 2024 Nadácia Medeko usporiadala už 12. ročník ikonickej súťaže pre nádejných vedátorov, inovátorov, umelcov, športovcov, podnikateľov či vynálezcov Mladý talent Považskej Bystrice 2024.
Školský turnaj v basketbale a florbale 24.6.2024 sa uskutočnil turnaj medzi triedami vo florbale. Zvíťazilo družstvo 3.E pred 1.B a 4.B. Basketbalový turnaj vyhralo družstvo 3.B pred 2.B a 2.A. Víťazom gratulujeme.
Strojári vo firme MEDEKO Naša SPŠ každoročne využíva možnosť spolupráce so strojárskymi firmami na Považí. Firma MEDEKO v Považskej Bystrici umožňuje trom našim strojárom stráviť vo firme celý týždeň a zoznamovať sa s manažérskou prácou v praxi (Shadowing).
Spolupráca Strednej priemyselnej školy v Považskej Bystrici s firmou Danfoss Power Solutions, a.s. naďalej pokračuje Už tradične sa aj tento školský rok študenti tretieho ročníka v odbore strojárstvo v rámci spolupráce s firmou Danfoss zúčastnili vyučovacieho procesu priamo vo firme formou Netradičnej školy.
Študuj dopravu Dňa 11.06.2024 sa študenti 1.E triedy pod vedením Ing. Brídzikovej a Ing. Hešša zúčastnili podujatia Študuj dopravu. Podujatie bolo organizované v priestoroch Múzea dopravy v Bratislave.
Kurz ochrany života a zdravia Minulý týždeň sa uskutočnil Kurz ochrany života zdravia pre tretí ročník. Program bol bohatý. Teoretickú oblasť viedli profesionálni vojaci z útvaru v Trenčíne.
Otvorenie ďalšieho úseku Vážskej cyklomagistrály V stredu 5. júna 2024 sme sa zúčastnili otvorenia ďalšieho úseku Vážskej cyklomagistrály. Vážska cyklomagistrála, ktorá bude mať vo finále 100 km, sa rozrástla o ďalší zrealizovaný úsek.
Slávnostné odovzdávanie maturitných vysvedčení Po úspešnom absolvovaní maturitných skúšok si študenti všetkých štvrtáckych tried v odboroch strojárstvo, informačné a sieťové technológie, prevádzka a ekonomika dopravy a elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách slávnostne prevzali maturitné vysvedčenia.

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac November 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30